Flexible weather API (2.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
