Flexible weather API (2.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
