Flexible weather API (2.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Wind
bs: Vjetar
