Flexible weather API (2.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: City
cy: Tref
