Flexible weather API (2.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་
