Flexible weather API (2.0.1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Refresh
es: Actualizar

en: API Key
es: Clave API

en: Template
es: Plantilla

en: City
es: Ciudad

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: to
es: a

en: API key
es: Clave del API

en: Base URL
es: URL Base

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Consumer key
es: Clave del consumidor

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
