Flexible weather API (2.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: About
ku: دەربارە
