Flexible weather API (2.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Refresh
nl: Verversen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: City
nl: Plaats

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: to
nl: naar

en: API key
nl: API-sleutel

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Updated time
nl: Tijdstip van update

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
