Flexible weather API (2.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Label
ug: بەلگە

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: About
ug: ھەققىدە
