Flexible weather API (2.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Refresh
uk: Оновити

en: Template
uk: Шаблон

en: City
uk: Місто

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: to
uk: до

en: API key
uk: Ключ API

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Wind
uk: Вітер

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
