Flexible weather API (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Refresh
ca: Refresca

en: Template
ca: Plantilla

en: City
ca: Ciutat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Base URL
ca: URL base

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
