Flexible weather API (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Refresh
eu: Berritu

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
