Flexible weather API (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: ID
hi: आईडी

en: Template
hi: फर्मा

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
