Flexible weather API (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Refresh
it: Aggiorna

en: City
it: Città

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Base URL
it: URL base

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Updated time
it: Data di aggiornamento
