Flexible weather API (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
