Flexible weather API (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: City
te: నగరం

en: About
te: గురించి
