Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: API Key
be: Ключ API

en: Template
be: Шаблон

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
