Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
