Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: City
el: Πόλη

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
