Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы
