Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം
