Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: City
nn: By

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
