Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Refresh
oc: Refresca

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Template
oc: Modèl

en: City
oc: Vila

en: API key
oc: Clau API

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
