Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Refresh
ps: تاندول

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
