Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Language
pt: Idioma

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Refresh
pt: Atualizar

en: API Key
pt: Chave API

en: City
pt: Município/Concelho

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: to
pt: a

en: API key
pt: Chave API

en: Base URL
pt: URL Base

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre
