Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: API Key
ro: Cheie API

en: Template
ro: Șablon

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: API key
ro: Cheia API

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
