Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Refresh
sl: Osveži

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
