Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: ID
vi: Mã

en: Template
vi: Mẫu

en: City
vi: Thành phố

en: API key
vi: khóa API

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
