Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
