Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Refresh
he: ריענון

en: City
he: עיר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
