Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: About
my: အကြောင်း
