Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Language
pt: Idioma

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Refresh
pt: Atualizar

en: API Key
pt: Chave de API

en: Template
pt: Modelo

en: City
pt: Cidade

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: to
pt: para

en: API key
pt: Chave da API

en: Base URL
pt: URL base

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Updated time
pt: Data de atualização

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
