Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Refresh
tr: Yenile

en: Template
tr: Şablon

en: City
tr: Şehir

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
