Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Refresh
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Template
ar: القالب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
