Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Refresh
et: Värskenda

en: Template
et: Mall

en: City
et: Linn

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: to
et: -

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
