Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Refresh
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Template
hu: Sablon

en: City
hu: Város

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: to
hu: ide

en: API key
hu: API kulcs

en: - Please select -
hu: – Választás szükséges –

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Wind
hu: Szél
