Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Template
ja: テンプレート

en: City
ja: 市区町村

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: - Please select -
ja: 選択してください

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Consumer key
ja: コンシューマーキー

en: Consumer secret
ja: コンシューマー秘密キー
