Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
