Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: to
kn: ಗೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
