Flexible weather API (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: City
lv: Pilsēta

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: API key
lv: API atslēga

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Wind
lv: Vējš
