Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
