Flexible weather API (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Template
sk: Šablóna

en: City
sk: Mesto

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: API key
sk: API kľúč

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
