Flexible weather API (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
