Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Pages
ca: Pàgines

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Response
ca: Resposta

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: Region
ca: Regió

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Operation
ca: Operació

en: Rules
ca: Regles

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Entity
ca: Entitat

en: Plugin
ca: Connector

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Rule
ca: Regla

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Provide a password for the new account in both fields.
ca: Proporcioneu una contrasenya pel nou compte en els dos camps.

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entities
ca: Entitats

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Current password
ca: Contrasenya actual

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Label display for @title
ca: Presentació de l'etiqueta per @title

en: Parents for @title
ca: Pares per @title

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: Custom Text
ca: Text personalitzat

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat

en: Plugin for @title
ca: Connector per a @title

en: Remove @title
ca: Elimina @title

en: Context assignments
ca: Assignacions de context

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
ca: Introduïu una adreça de correu electrònic vàlida. Tots els correus provinents del sistema seran enviats aquí. L'adreça no es fa mai pública i només s'utilitzarà en cas que desitgeu rebre una nova contrasenya o notificacions per correu.

en: Region for @title
ca: Regió per a @title

[ctx: Plural]
en: Disabled
ca: Inhabilitats

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
ca: Necessari si voleu canviar el %mail o  el %pass de sota. <a href=":request_new_url" title="Envieu les instruccions per a la reinicialització de la contrasenya via email.">Reinicialitzeu la vostra contrasenya</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ca: Es permeten alguns caràcters especials, incloent-hi l'espai, el punt (.), el guió (-), l'apòstrof ('), el guió baix (_) i el símbol @.
