Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Current password
ga: Pasfhocal reatha
