Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
