Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ
