Flexiform (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
