Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Pages
be: Старонкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Path
be: Сцежка

en: Region
be: Рэгіён

en: Component
be: Кампанент

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Operation
be: Аперацыя

en: Rules
be: Правілы

en: Entity
be: Сутнасць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: Provide a password for the new account in both fields.
be: Увядзіце пароль (двойчы) для вашага новага рахунку.

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Current password
be: Бягучы пароль

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Label display for @title
be: Адлюстраваць цэтлік для @title

en: Parents for @title
be: Бацькі @title

en: Context assignments
be: Прызначэнне кантэксту
