Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Provide a password for the new account in both fields.
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བའི་གནས་ཁོངས་གཉིས་ཀ་ལ་གསང་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱེད་དགོས།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Current password
bo: མིག་སྔར་གྱི་གསང་གྲངས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Label display for @title
bo: @title་ལ་འཆར་བའི་ཁ་བྱང

en: Parents for @title
bo: @title་ཡི་རིམ་པ་གོང་མ
